Moschino collier
2016-12-01
423608
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MOSCHINO, collier, gulmetall, ankarlänk med hängen, lyckosymboler bl a fyrklöver, hjärta, olika siffor, 1980-tal, längd 42 cm
Slitage