Anton Genberg oljemålning
2016-11-24
423606
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): Solig vinterafton vid gården, signerad A Genberg, olja på duk, ca 62,5x73 cm