Peter Dahl färglitografi
2016-11-24
423588
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL, (född 1934): Danspalats, signerad Peter Dahl, 63/375, färglitografi, bladmått ca 58x42 cm, oramad