Oidentifierad konstnär Barbizonskolan
2016-11-24
423581
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Landskapsvy, i Barinzonskolans art, osignerad, olja på papper, senare uppfodrad på pannå, ca 54,5x44 cm
Revor/sprickor