Oljemålning
2016-11-24
423553
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,1900-tal, venedig, olja på duk, signerad F Serini, 49x80 cm
dukskada