Sigvard Bernadotte kompositioner
2016-11-30
423517
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): (2) Kompositioner, signerade, numrerade 5/360, samt daterade -82, 39 x 30 cm