Skänk 1800-tal
2016-11-24
423513
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-tal, bemålad, skrivlucka med bakomliggande lådor, dörrpar med hyllplan, höjd ca 126, 95x50,5 cm, nyckel till skrivskiva finns
Slitage, skada i baksidan av skivan, nyckel till dörrpar saknas, Nyckel finns att avhämta i Utlämningen