Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
FLASKOR, 1 par, GLAS, 1 par, 1700-tal, möjligen Göteborgs Glasbruk, höjd ca 6,5-20 cm
En flaska med fotnagg, en propp saknas
423476
2016-11-27