Hängen 18 k guld snäckskalscamé
2016-12-08
423399
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÄNGEN, 2 st, 18 k guld, kaméer, skuret snäckskal, en stämplad Stockholm 1946, höjd ca 35 samt 54 mm, total vikt ca 10 g
Bruksslitage, en kamé med spricka