Teleskop
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
TELESKOP, 1900-talets andra kvartal, patinerad/lackerad mässing, märkt Howes 19 Leader Hall/ London/ From Dollards, tripodställning, längd kikare ca 100, höjd ca 159 cm
Kuntoraportti
Slitage/buckla, fungerar vid test, funktionen kan ej garanteras
423214
Päivämäärä:
2016-11-23