Bengt Lindström färglitografi
2016-11-23
423200
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 58/200, färglitografi, ca 68x50 cm