Ulf Wahlberg färglitografier
2016-11-23
423193
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014): (2) Bilvrak, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek ca 61x85 cm vardera
Ett blad med skada, smärre blekt