Harry Brigth akvarell
2016-11-23
423152
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HARRY BRIGHT (1846-1895), "A christmas caroll", akvarell, signerad, 43x30 cm