Oljemålning
2016-11-23
423146
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, nakenmodell i blomma, olja på pannå, otydligt signerad, 61x50 cm