Ljuskrona porslin
2016-11-23
423121
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA, porslin, 1900-talets mitt, 6 löstagbara ljusarmar, dekor av blommor, löst hängande blomsterhängen, höjd ca 71, diameter 77 cm
Nagg