Lennart Rodhe
2016-11-23
423106
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, monorgramsignerad och daterade1958, 10/50, färgserigrafi, ca 20x30 cm