Fällbord 1800-tal Mälardalen
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, Mälardalen, skiva, fanerat med alrot, pelarfot i björk, höjd ca 76, 88x89 cm cm
Kuntoraportti
Senare låspinnar
423084
Päivämäärä:
2016-11-22