Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KONSOLBORD, Georg III, 1800-talets början, Sheraton-typ, inläggnignar i olikfärgad sten, höjd ca 85, 104x41 cm

Slitage

423077

2016-11-22