Lockurna Japan 1800-tal
2016-11-26
423022
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LOCKURNA, porslin, Japan, 1800-tal, rik dekor i imarifärger, höjd ca 63 cm
Smäre skador, spricka, locket med invändiga nagg