Oljemålning England
2016-11-22
423020
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, troligen England, motiv med bergslandskap och figurer, olja på duk, ca 52x62 cm
Lagningar, restaurerad, krackeleringar