Mikael Persbrandt färglitografi
2016-11-22
422953
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MIKAEL PERSBRANDT (född 1963): Komposition med figurer, signerad Mikael Persbrandt EA, ca 56x39 cm