Joan Miro färglitografi
2016-11-22
422950
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Composition, färglitografi, Mourlot 230, osignerad, 1961, ca 37x27 cm