Giancarlo Piretti stolar
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GIANCARLO PIRETTI, Castelli, stolar, 6 st., "DSC 106", 1960-tal, stål och aluminium, textilklädsel, sitthöjd 48 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
422929
Päivämäärä:
2016-11-22