Lena Cronqvist etsning
2016-11-21
422839
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): "Samtal människa tordmule" signerad Lena Cronqvist, etsning, 18/30, ca 23x24,5 cm, oramad