Stolar Karl Johan
2016-11-19
422796
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 8 st, Karl Johan, 1800-talets mitt, rottingsits, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, rotting med slitage /skador