Klubbat för:
6 200 SEK
6 000 SEK
GRIPSHOLMSSTOLAR, 1 par, karmstolar, klädsel i Josef Franktyg "Mirakel", sitthöjd ca 46 cm
Klädsel på armstöd med slitage/skador, bruksslitage
422773
2016-11-19