Reinhold Ljunggren litografi
2016-11-19
422614
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Skärgårdshamn", signerad R. Ljunggren, numrerad 30/310, färglitografi, ca 31x57 cm