Sören Christian Bjulf
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Fiskmarknad, signerad och daterad Bjulf -26, olja på duk, ca 71x101 cm
Kuntoraportti
422602
Päivämäärä:
2016-11-21