Fat Kina
2016-11-21
422565
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor av blommor i famille rose resp underglasyrblått, diameter ca 38 resp 41 cm
Lagningar, nagg, sprickor