Uno Vallman oljemålning
2016-11-21
422506
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Fantasifull stadsvy, signerad och daterad Uno Vallman 1969, olja på duk, ca 61x50 cm