Hans Isaksson Orange peel Nutida
Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
HANS ISAKSSON (född 1962): ur Orange suite, monogramsignerad och daterad H.I. 2013, olja på duk, ca 17 cm
Proveniens: Galleri Roger Björkholmen, Stockholm
Litteratur: Hans Isaksson: A Title, 2013, utgiven av Björkholmen Gallery 2013, jämför sid 40-41
422458
2016-11-25