Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): ´´Ninni´´, signerad och daterad Erik Tryggelin Karlskrona 8-9/9 1924, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 35x25 cm
Hörn med nålskador
422423
2016-11-18