Golvlampa
2016-11-18
422389
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-tal, patinerade gulmetall, 5 ljuspunkter, höjd ca inkl skärm 158 cm
Bruksslitage