Klubbat för:
5 400 SEK
6 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, FOTPALL, 2000-tal, Brittfurn, lösa plymåer, soffans mått ca 100x225, sitthöjd 44 cm
Soffans baksida med mindre skador på klädseln, fotpall med avikande klädsel
422343
2016-11-18