Matta Ingegerd Silow
2016-11-30
422201
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 230x170 cm
Säkrade kortsidor, smärre slitage