Axel Kleimer oljemålning
2016-11-18
422187
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL KLEIMER (1881-1945): Mynttorget Stockholm, signerad och daterad Kleimer 1919, olja på pannå, 22x27 cm