Laila Prytz
2016-11-21
422154
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAILA PRYTZ (1907-1982): "Marocko", signerad a tergo Laila Prytz, olja på duk, 73x60 cm