Klubbat för:
1 400 SEK
1 800 SEK
KOPPAR med hänkel, MINIATYRSTOP, silver, Finland / Sverige, 1900-tal, höjd ca 6,5-10 cm, vikt ca 355 g
Smärre bucklor, en av kopparna med gravyr
422147
2016-11-17