Skålar
2016-11-17
422094
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SKÅLAR, 4 st, silver, en design Gustaf Janson, Sverige och Danmark, 1900-tal, vikt ca 440 g
Slitage, en med bukla