Orientmatta
2016-12-03
422092
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, västpersisk, Bijar-mönster, ca 370x213 cm
Baksida med obetydliga skador, langetteringar med mindre lagningar