Orientmatta
2016-11-24
422075
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
ORIENTMATTA, old/semiantik, lugg med bomullsinslag, ca 309x134 cm
Ställvis hårdare slitage, lagning, senare langetteringar