Iilka Pärni akryl
2016-11-17
422071
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IILKA PÄRNI (samtida): Komposition, signerad och daterad a tergo I Pärni -96, akryl på plywood, ca 22x28 cm