Fat silver
2016-11-17
421944
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FAT, silver, rokokostil, 1900-tal, diameter ca 36 cm, vikt ca 850 g
Slitage, gravyrer