Anton Genberg oljemålning
2016-11-17
421925
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): Vinterlandskap, signerad A Genberg, olja på pannå, ca 52x41 cm
Krackeleringar