Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med undulater, signerad Olle Olsson Hagalund, 32/360, färglitografi, 58x41 cm
Något gulnad
421912
2016-11-17