Orientmatta
2016-11-24
421874
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Bijar, figural med fåglar, ca 69x68 cm
Smärre lagningar, smärre slitage/trampveck