Bordslampor
2016-11-17
421856
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets mitt, höjd inkl. skärm ca 57 cm
Slitage