Fåtöljer
2016-11-17
421778
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talet första hälft, fanerade med mahogny, sitthöjd ca 37 cm
Ytskador