Skulptur alabaster
2016-11-16
421763
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, alabaster, 1800-talets slut, liggande modell, höjd ca 14, längd cm 32 cm
Smärre nagg