Anders Altzar
2016-11-16
421749
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS ALTZAR (1886-1939): Landskap, signerad och daterad -19, olja på duk, ca 81x72 cm